Kurumsal ve Akademik Çeviri

Semantos ekibi olarak, 50 farklı dilde çeviri yapan 1000’in üzerince çevirmen ve editör ağımızla müşterilerimiz için kurumsal ve akademik çeviri hizmeti sunarız. Kurumsal firmalar, kobiler, bilim insanları, doktorlar, avukatlar ya da akademisyenler gibi pek çok farklı meslek grubunun ihtiyaç duyduğu çeviriler için alanında uzman ekibiyle çalışırız. Çeviriyi doğru terminoloji, sayfa düzeni ve formatta teslim etmeyi öncelikli görürüz. Dünya standartlarında hizmet sunan firma olmanın sorumluluğuyla, dünyanın her yerinden müşterilerimizi global hedef kitlesiyle buluştururuz.

Kurumsal ve akademik çeviri hizmeti kapsamında; ticari evraklar, pazarlama dokümanları, sözleşmeler, yazışmalar ve diğer pek çok profesyonel metnin çevirisi gerçekleştiririz. Bunun yanı sıra ödev ve tez çevirileri, makale çevirileri, sunum çevirileri, yazılım yerelleştirme, AutoCad ve InDesign gibi teknik dokümanların çevirisi de bu hizmet grubu çatısı altında yer alır.

Semantos olarak, gizlilik beklentilerinizi karşılayan altyapımız ve yaklaşımımızla global müşteri yelpazesine kurumsal ve akademik çeviri hizmeti veririz. Böylece tüm kişisel ve tüzel hakların korunmasını garanti ederiz.

Farklı iş kolları ve akademik alanlardaki terminolojilerde uzmanlaşmış çevirmenlerimiz arasından size en uygun olanını belirleyerek, müşteri memnuniyetini her zaman merkeze alırız. İstenen format ve sayfa düzenine uygun şekilde tamamlanan çevirinizi, ikinci bir çevirmen ya da editör tarafından kontrol etmesini sağlarız. Bu sayede Semantos’tan müşteriye iletilen her bir metnin doğruluğundan emin oluruz.

Semantos çeviri bürosu olarak, acil kurumsal ve akademik çeviri ihtiyaçlarınız için 7/24 faaliyet gösteren uzman çevirmen ve editör kadromuzla her dilde ve anında hizmet veririz. Proaktif davranarak, gerekli durumlarda ekip çalışması organize ederek işlerinizin aksamaması için uygun önlemleri alırız. Çevirmenlerimiz ve müşterilerimiz arasında iletişimi sağlayan ve köprü görevi gören müşteri temsilcilerimiz, sürecin en hızlı ve sorunsuz şekilde tamamlanması için çalışır.

Kurumsal ve akademik çeviri hizmeti
kapsamında neler yer alır?

  • Uluslararası firmaları şirket içi evrakları, tanıtım yazıları
  • Ürün tanıtımları, web siteleri, broşürler, kullanım kılavuzları
  • Pazarlama ve halkla ilişkiler dokümanları
  • Sunumlar, CV, transkript, diploma
  • Akademik derece belgeleri, sertifikalar, diplomalar
  • Ödevler, tezler, makaleler
  • Mektuplar, özel yazışmalar, kitaplar, şiirler

Kurumsal ve akademik çeviri ihtiyacınız için
neden Semantos?

Tüm dünyaya yayılmış olan 1000’in üzerinde çevirmen ve editör, farklı sektör ve alanda uzmanlaşmıştır. Böylece hizmet verdiğiniz sektör ya da araştırma konunuz ne olursa olsun size en uygun çevirmenle birlikte çalışmanızı sağlarız. Gizlilik anlaşması imzalayarak işbirliği yaptığımız çevirmenler ve editörler, istediğiniz format ve sayfa düzenine uygun olarak projeyi tamamlar.