Değerlerimiz

İçinde yaşadığımız dijital çağda, dünya değişiyor ve mesafeler kısalıyor. Artık küçük işletmeler, akademisyenler, kurumsal firmalar ve diğer pek çok kişi dünyanın her yerinden çalışan, iş ortağı ve müşteri ile birlikte çalışıyor. Semantos olarak, global hizmet anlayışımızla bu değişime ayak uyduruyor, 50 farklı dilde hizmet veriyoruz.

Dünyanın dört bir tarafında 1000’den fazla anlaşmalı çevirmen ağımız aracılığıyla, yürüttüğümüz projelerde müşteri memnuniyetini odağımıza alıyoruz. Deneyimli ve eğitimli çevirmenlerimiz ve editörlerimizle birlikte kurulduğumuz günden bu yana sorunsuz ve güvenilir hizmet sunuyoruz.

Bütün çevirmenlerimizin çeviri yaptıkları dil çiftlerinde günlük konuşmaya ve uzmanı oldukları alanlardaki terminolojilere hakim olmasına önem veriyoruz. Böylece sürekli kaliteli hizmet vermeyi garanti altına alıyoruz.

Çeviri ihtiyacınız için neden Semantos?

Semantos olarak, dünyanın dört bir yanından deneyimli ve uzman çevirmenlerle işbirliği yapıyor, global müşterilerimiz için yürüttüğümüz her projede en iyi sonuç için çalışıyoruz. Güvenlik anlaşması imzaladığımız çevirmen ve editör ağımıza ek olarak web sitesi üzerinden güvenli alışveriş için gerekli altyapıyı sunarız.

50 farklı dilde günlük konuşma dili ve yerel ifadelere hakim çevirmenlerle çalışmanızı ve dolayısıyla %100 müşteri memnuniyetini garanti ederiz. Şeffaf iletişim anlayışımızla beklenmedik durumların yaşanmasının önüne geçmeyi öncelikli görürüz. Proje boyunca ve sonrasında müşterilerinin sorularına en hızlı şekilde geri dönüş sağlamanın yanı sıra sürekli kalite anlayışıyla proaktif davranırız.

Kaliteli süreklilik

Sürekli müşterilerimizin kurumsal kimliğine uyumlu ve tutarlı metinler oluşturmak için, proje sonunda metni veri tabanımıza ekleyerek size özel bir terminoloji listesi oluştururuz. Böylece işbirliğimizin zaman içinde daha verimli ve kaliteli hale gelmesini garanti altına alırız.

Zamanında teslim

İş dünyasında ve kişisel yaşamda zamanın ne kadar önemli olduğunun farkında olarak, projenin başlangıcında verimli ve gerçekçi bir iş planı oluştururuz. En iyi hizmeti sunmak için 7/24 hizmet verir, iş planımızda yer alan zaman çizelgesine harfiyen uyarız.

Güvenilirlik

Firmanız, kendiniz ya da sevdiklerinizle ilgili bizimle paylaştığınız dosyaları, gizlilik anlaşması imzaladığımız çevirmenlerimiz dışında hiç kimseyle paylaşmayız. Sürekli güvenlik kontrolü yapılan veri tabanımız sayesinde, dokümanlarınız Semantos güvencesi altında tutarız.

Çözüm ortaklığı

Sizi global müşterileriniz ve iş ortaklarınızla bir araya getiren içerikleri oluştururken, yaptığımız işin öneminin her an farkında oluruz. Doğru, akıcı ve okunabilirliği yüksek çeviriler yapar, ikinci bir çevirmenin veya editörün kontrolü ile en iyi kaliteyi garanti ederiz.